firma

Firma producencka  IMPULSIVE  ART powstała 8 stycznia 2011 roku,  by dawać ludziom chwile radości, wzruszeń, wytchnienia i uśmiechu.

Produkujemy spektakle teatralne.

Największą wartością naszej firmy są ludzie.
Wspaniali artyści, perfekcyjni profesjonaliści w swoich dziedzinach, ludzie z ogromną pasją i niesamowitym zaangażowaniem, radością życia i wielkimi planami na przyszłość. My po prostu lubimy widzów. Mamy nadzieję, że Wy Szanowni Widzowie również polubicie to, co tworzymy, bo nasza praca ma sens tylko dla Was, ponieważ Teatr bez widzów nie istnieje.

Dlatego cały zespół IMPULSIVE ART, który skupia się przy różnych projektach, proponuje Wam, abyście zaprzyjaźnili się z nami poprzez spektakle, które dla Was tworzymy.

Cynthia Kaszyńska

Cynthia Kaszyńska zapraszamy

O mnie

Z wykształcenia jestem aktorką – skończyłam warszawską PWST. Uwielbiam mój zawód, ale wciąż poszukiwałam jeszcze czegoś, by czuć się naprawdę spełnioną. Projektuje suknie wieczorowe, kostiumy teatralne, zajmuje się aranżacją i wystrojem wnętrz oraz … jest jeszcze parę dziedzin, w których próbuje swoich sił, ale w końcu kobieta powinna być choć trochę tajemnicza. 😉
Lubię nowe wyzwania, odkrywanie przestrzeni do tej pory mi nieznanej. Właśnie to daje mi siłę i chęć do życia.
Uświadomiłam sobie, że najbardziej pasjonuje mnie jednak kompletna realizacja czegoś, co rodzi się w mojej głowie jako myśl, i zorganizowanie wszystkiego tak, by ta myśl się zmaterializowała. I dlatego właśnie powstała firma producencka IMPULSIVE ART.
Moje motto życiowe, to żyć tak, by być w każdej sekundzie szczęśliwą. A szczęście dla mnie oznacza realizację marzeń. Do tej pory realizowałam swoje małe marzenia. Teraz czuje już w sobie na tyle odwagi i siły, by realizować te większe i największe, czego życzę każdemu z Was.

Cynthia Kaszyńska podpis

 

 

 

 

 

Rekomendacje

rekomendacja Krystyny Jandy

rekomendacja Krystyny Jandy

rekomendacja CPK Praga Południe

rekomendacja CPK Praga Południe dyr. Barbara Gebler-Wasiak

 

rekomendacja Marioli Berg

rekomendacja Marioli Berg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do góry
PROJEKT I WDROŻENIE WWW | BRAND POSITION |