archiwalne

Kopciuszek

O spektaklu

Najcudowniejsza opowieść na świecie o spełnianiu się marzeń, o skromności i pyszałkowatości, o nagrodzie i karze. Mądrość młodej i skromnej dziewczyny przeciw wyrachowaniu innych ludzi. Tryumf szczerości i dobroci serca.
czytaj więcej

Jeśli zapomnę o nich…


czytaj więcej

Pożarcie królewny Bluetki

O spektaklu

Bajka dla dzieci w wieku przedszkolnym i  wczesnoszkolnym. Bardzo pogodna  i wesoła opowieść z wymyślną intrygą, która pomaga młodemu człowiekowi zrozumieć otaczające go od najmłodszych lat problemy. A nie są one błahe – strach przed odważnymi krokami, uczucia skrywane przed otoczeniem, nie zawsze tolerancyjnym, i wreszcie tchórzostwo, które, jak sami zobaczycie, może zamienić się w odwagę.
czytaj więcej

Kabaret Misz – Masz

O spektaklu

Kabaret  jest kolażem tekstów satyrycznych, skeczów i piosenek dotyczących kondycji człowieka we współczesnym świecie.

czytaj więcej

Miłość i seks wieczorową porą


czytaj więcej

Na zdrowie

O spektaklu

Jest to kolejny program z serii Szalony pociąg, edukacyjno – interaktywny dla dzieci, który w zabawowy sposób zachęca, tym razem, do zdrowego trybu życia.
czytaj więcej

Pchła Szachrajka


czytaj więcej

Szalony pociąg

O spektaklu

Jest to edukacyjno – interaktywny program dla dzieci, który w zabawowy sposób zachęca umysły dzieci do kreatywnego myślenia. Uczy podejmowania decyzji, umiejętności grupowego działania oraz współzawodnictwa fair play. Pokazuje, że chęć niesienia pomocy innym to bardzo przydatna cecha, bo zdarzają się w życiu momenty, kiedy sami tej pomocy potrzebujemy.
czytaj więcej

Do góry
PROJEKT I WDROŻENIE WWW | BRAND POSITION |