Konkurs Yasumi

Wyniki konkursu – wrzesień

Wrzesień jest ostatnim miesiącem, w którym odbył się konkurs zorganizowany wspólnie przez firmę producencką Impulsive Art oraz warszawski salon kosmetyczny Yasumi Epil. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że przez te cztery miesiące byli Państwo z nami i z tak wielkim entuzjazem podeszli do naszego konkursu, udzielając niebanalnych odpowiedzi. W tym miesiącu postanowiliśmy nagrodzić widza (a konkretnie widzkę), o którą zadbał jej mężczyzna, chcąc dać jej choć chwilę odpoczynku i relaksu między opieką nad ich Maleństwem.

Nie przedłużając – nagrodę główną, kupon na luksusowy zabiek 24k Gold Mask w Yasumi Epil w Warszawie przy ul. Wiktorskiej 8, otrzymuje Pani Justyna Pożarska, o którą zadbał Pan Mariusz! Zwycięska odpowiedź brzmi: „Ponieważ opiekuje się dzieckiem i nie ma wolnej chwili dla siebie. I bardzo Ją Kocham”. Gratulujemy Pani Justynie 🙂

Dziękujemy po raz ostatni wszystkim osobom, które odwiedziły „Dwie połówki pomarańczy” w Teatrze Capitol w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu, i wzięły udział w konkursie. Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzicie 😉 !

Impulsive Art oraz Yasumi Epil

 

 

 

Wyniki konkursu – sierpień

Sierpień obfitował nam, również jak poprzednie miesiące w liczne ciekawe odpowiedzi. Z wielu wzruszających, zabawnych oraz życiowych sentencji nagrodziliśmy jedną:

Nagrodę główną – kupon na luksusowy zabiek 24k Gold Mask w Yasumi Epil w Warszawie przy ul. Wiktorskiej 8 otrzymuje Pani Maria Fijał!
Zadbał o nią Pan Jeremiasz, który na nasze pytanie konkursowe „Dlaczego chciałabym/chciałbym, aby moja druga połówka była jeszcze piękniejsza?” udzielił odpowiedzi: „Bo będzie wtedy szczęśliwa i wszystkim wokół niej też będzie radośniej :)”. Gratulujemy zwyciężczyni głównej nagrody!

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w konkursie we wrześniu, przedłużamy bowiem nasz konkurs o jeden miesiąc – taka miła niespodzianka od salonu Yasumi Epil za tak ogromne zainteresowanie!

Impulsive Art oraz Yasumi Epil

 Wyniki konkursu  – czerwiec     

W ubiegłym miesiącu zainteresowanie konkursem było jeszcze większe niż w maju, co nas niezmiernie ucieszyło. Jednakowo wyłonienie zwycięzcy stało się bardzo ciężkie ze względu na ogromną ilość wypowiedzi zasługujących na uznanie. Jury konkursu, po długich obradach, zadecydowało, że:

Nagrodę główną – kupon na luksusowy zabiek 24k Gold Mask w Yasumi Epil w Warszawie przy ul. Wiktorskiej 8 otrzymuje Pani Partycja Figura!

Zadbał o nią Pan Marcin, który na nasze pytanie konkursowe „Dlaczego chciałabym/chciałbym, aby moja druga połówka była jeszcze piękniejsza?” udzielił odpowiedzi: „Piękno mojej drugiej połówki jest ponadczasowe. To dobroć – którą czuję, radość – którą czerpię, miłość – którą otrzymuje i pielęgnuję. Niech trwa i trwa… Pięknieje co dzień”. Gratulujemy zwyciężczyni głównej nagrody, a także wspaniałego mężczyzny! 🙂

Jak i w zeszłym miesiącu, w tym także, salon Yasumi Epil postanowił zrobić niespodzianę dodatkowym dwóm osobom, których wypowiedzi zasługiwały na wyróżnienie. Zostaną one upiększone zabiegiem parafinowym dla dłonie lub stopy.

Oto wyróżnione odpowiedzi oraz osoby nagrodzone i te, które o nie zadbały 😉 :

„Bo robi najlepsze śniadania do łóżka”. Gratulujemy Panu Rafałowi Molo i Pani Ani, która o niego zadbała! 😉

„Aby chodzić z nią na miasto ulicami, a nie kanałami”. Gratulujemy Pani Patrycji Leszczyńskiej i Panu Rafałowi, który o nią zadbał! 🙂

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim widzom za wzięcie udziału w konkursie i zapraszamy do jego następnej, lipcowej edycji! Do zobaczenia w Capitolu i w Yasumi Epil!

Pozdrawiamy i gratulujemy zwycięzcom jeszcze raz!

Impulsive Art oraz Yasumi Epil

 Wyniki konkursu  – maj                

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, co niezwykle nas ucieszyło. Wyłonienie zwycięzcy stało się więc bardzo trudne, ponieważ wiele wypowiedzi zasługiwało na nagrodę. Dlatego też, wspólnie z salonem Yasumi Epil postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić 3 widzów, którzy wykazali się ogromnym poczuciem humoru. Nagrodą jest zabieg kosmetyczny peeling kawitacyjny.

 

Nagroda główna – kupon na luksusowy zabiek 24k Gold Mask w Yasumi Epil w Warszawie przy ul. Wiktorskiej 8 otrzymuje Pani Elżbieta Jabłecka!

Zwycięzka odpowiedź na pytanie konkursowe brzmi: „Kobieta idealna nie może być jeszcze piękniejsza – tak uważam po 37 latach małżeństwa. Taki zabieg byłby wspaniałym prezentem z okazji 37 rocznicy naszego ślubu”. Gratulujemy autorowi, Panu Czesławowi Jabłeckiemu, jak i Pani Elżbiecie Jabłeckiej, która już niedługo zostanie „ozłocona” 🙂

 

Odpowiedzi wyróżnione (a także osoby nagrodzone):

„Aby nie straszyła mnie w nocy:)”. Gratulujemy Pani Małgorzacie Pyrowicz, która zadbała sama o siebie! 😉

„żeby mi długo służyła ;-)”. Gratulujemy Panu Pawłowi Nowińskiemu oraz Pani Małgosi, która o niego zadbała! 🙂

„W moim związku to ja jestem ta piękniejsza i uchowaj Boże, żeby miało się to zmienić. Równowaga w przyrodzie musi być. Piękno + brzydota to udany związek”. Gratulujemy Pani Karolinie Połom i Panu Danielowi, który o nią zadbał! 🙂

 

Dziękujemy wszystkim Państwu za udział w konkursie, za niezwykłą kreatywność i poczucie humoru. Zapraszamy również do wzięcia udziału w naszym konkursie w kolejnych miesiącach.

 

Pozdrawiamy i gratulujemy zwycięzcom jeszcze raz!

Impulsive Art oraz Yasumi Epil

 

 

Chcielibyśmy z ogromną przyjemnością Państwa poinformować, iż dla wszystkich widzów spektaklu „Dwie połówki pomarańczy”, którzy zechcą obejrzeć to przedstawienie w Teatrze Capitol  w Warszawie w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu 2013r. Instytut Zdrowia i  Urody YASUMI, warszawski Salon przy ul. Wiktorskiej 8, ufundował karty rabatowe w wysokości 15% na swoje usługi.

Będzie można również wygrać w zorganizowanym konkursie gratisowe kupony na luksusowe zabiegi kosmetyczne dla Pań i Panów.

https://www.facebook.com/pages/Yasumi-Epil-Salon-Urody/388164991297460?fref=ts

 

                  Konkurs dla spektaklu „Dwie połówki pomarańczy”

Ogłaszamy konkurs dla widzów spektaklu „Dwie połówki pomarańczy” w Teatrze Capitol w Warszawie, którzy zaszczycą swoją obecnością to przedstawienie grane w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu 2013 r.

DOCEŃ SWOJĄ DRUGĄ POŁÓWKĘ odpowiedz na pytanie i wygraj dla niej  kupon na luksusowy zabieg 24k Gold Mask w Instytucie Zdrowia i Urody YASUMI w salonie przy ul. Wiktorskiej 8 w Warszawie.

Dlaczego chciałabym/chciałbym, aby moja druga połówka była jeszcze piękniejsza?

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

REGULAMIN KONKURSU.

1. Celem konkursu jest zacieśnianie związków partnerskich.

2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest bilet z majowego, czerwcowego, lipcowego lub sierpniowego spektaklu „Dwie połówki pomarańczy” w Teatrze Capitol.

3. Odpowiedź na pytanie konkursowe trzeba wrzuć wraz z wypełnionym formularzem osobowym i biletem do urny znajdującej się w Teatrze Capitol po spektaklu  „Dwie połówki pomarańczy” maju, czerwcu, lipcu lub sierpniu 2013r.

4. Jeden widz może uzupełnić tylko jedno zdanie.

5. Oceniana będzie oryginalność, pomysłowość, kreatywność oraz poczucie humoru.

6. Najciekawsza wypowiedź w każdym miesiącu zostanie nagrodzona gratisowym kuponem na luksusowy zabieg kosmetyczny 24k Gold Mask w Instytucie Zdrowia i Urody YASUMI w salonie przy ul. Wiktorskiej 8 w Warszawie do wykorzystania w dowolnym terminie do końca roku 2013r. Wypowiedzi będzie oceniać jury w składzie: Anna Gornostaj, Maria Ciunelis, Cynthia Kaszyńska.  Organizatorem konkursu jest Salon YASUMI przy ul. Wiktorskiej 8 w Warszawie, Teatr Capitol w Warszawie oraz firma producencka IMPULSIVE ART.

7. Nagrody ufundował Salon YASUMI przy ul. Wiktorskiej 8 w Warszawie.

https://www.facebook.com/pages/Yasumi-Epil-Salon-Urody/388164991297460?fref=ts

 

NAGRODA

Gratisowy kupon na zabieg 24k Gold Mask Treatment  – najwyższy wymiar luksusu.

LUKSUSOWY ZABIEG GWIAZD  dla  PAŃ i PANÓW

Złoto stymuluje produkcję kolagenu i elastyny przez co w widoczny sposób poprawia stan skóry. Redukuje zmarszczki i przebarwienia słoneczne i poprawa koloryt skóry. Ma również działanie lecznicze. Dzięki tym zaletom znajduje wciąż nowych i zyskuje zadowolonych klientów w czołowych SPA i centrach medycyny estetycznej na całym świecie, m.in. Veronica Barton Malibu, CA, Rafinery SPA Harrods London, itp.

Natychmiastowe długotrwałe efekty złotej maski pozostawiają skórę sprężystą, ujędrnioną i rozświetloną.

Byłam świadkiem „cudów” jakie dokonał zabieg. Kobieta przemęczona, z widocznym zachwianym owalem twarzy i zmarszczkami, cerą poszarzałą. Po zabiegu – skóra modelki wyraźnie rozświetlona nie przejawiała już tak oznak wieku jak przed zabiegiem. Mniejsze zmarszczki zostały wygładzone. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić iż zabieg jest wart swojej ceny, polecam go gabinetom, które pragną wyszukanym zabiegiem zaskoczyć Klientów.

Relacja z targów URODA GDAŃSK, Emilja Bojke – kosmetyczka

 

Werdykt zostanie ogłoszony do dnia 8 następnego miesiąca na stronie Teatru Capitol www.teatrcapitol.pl, stronie producenta www.impulsiveart.pl, stronie spektaklu www.dwiepolowkipomaranczy.pl oraz FB  Salonu Urody  https://www.facebook.com/pages/Yasumi-Epil-Salon-Urody/388164991297460?fref=ts

Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.

ŻYCZYMY  SZCZĘŚCIA!

Do góry
PROJEKT I WDROŻENIE WWW | BRAND POSITION |