Konkurs dla drugiej połówki!

KONKURS
dla widzów spektaklu „Dwie połówki pomarańczy” w Teatrze Capitol w Warszawie oraz we wszystkich miejscach w Polsce, gdzie spektakl będzie gościł.

Spraw niespodziankę swojej drugiej połówce biorąc udział w konkursie i odpowiadając na pytanie:

Dlaczego moja druga połówka przyciąga mnie jak magnes?

 

lub w przypadku, gdy nie masz jeszcze tej drugiej połówki, a chcesz sprawić niespodziankę innej bliskiej osobie:

 

Dlaczego osoba najbliższa memu sercu jest takim wspaniałym człowiekiem?

 

Autor najbardziej oryginalnej wypowiedzi wygrywa dla osoby najbliższej swemu sercu kosz pełen pomarańczy oraz plakat z autografami aktorów ze specjalną dedykacją, który zostanie jej uroczyście wręczony na scenie przez aktorów spektaklu Dwóch połówek pomarańczy.  

Może to być zaskakująca, bardzo miła niespodzianka z okazji rocznicy ślubu, poznania się lub można uczcić w ten sposób tylko Wam znaną, cudowna chwilę, bądź też bez żadnej okazji po prostu wyznać miłość swojej drugiej połówce tym bardzo oryginalnym i niecodziennym gestem dla niej.
Można tez sprawić niespodziankę najbliższej sercu osobie – mamie, tacie, siostrze, bratu, przyjaciółce/przyjacielowi z okazji imienin, urodzin. Tu rządzi Państwa pomysłowość.

 

 

REGULAMIN KONKURSU.

 1. Celem konkursu jest zacieśnianie związków partnerskich oraz relacji międzyludzkich.
 2. Organizatorem konkursu jest firma producencka IMPULSIVE ART www.impulsiveart.pl oraz Teatr Capitol w Warszawie www.teatrcapitol.pl
 3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie konkursowego postu na www.facebook.com/DwiePolowkiPomaranczy w miesiącu poprzedzającym miesiąc, w którym Państwo będą gościć na naszym spektaklu, polubienie nas na FB oraz posiadanie biletu na spektakl Dwie połówki pomarańczy.
 4. Wyniki konkursu będą ogłoszane na www.facebook.com/DwiePolowkiPomaranczy oraz na www.dwiepolowkipomaranczy.pl pod koniec każdego miesiąca.
 5. Jeden widz może napisać tylko jeden post na FB spektaklu Dwóch połówek pomarańczy. W poście winien zamieścić również informacje odnośnie miejsca, terminu i godziny prezentacji spektaklu, na który uprzednio zakupił bilet.
 6. Niespodzianką dla drugiej połówki jest kosz pełen pomarańczy oraz plakat z autografami aktorów ze specjalną dedykacją, które zostaną uroczyście wręczone na scenie przez aktorów spektaklu „Dwie połówki pomarańczy”. Ponad to w trakcie wręczenia niespodzianki zostanie odczytana wypowiedź osoby, która wygrała ją dla swojej drugiej połówki.
 7. Na każdym spektaklu Dwóch połówek pomarańczy wręczany będzie jeden kosz pomarańczy. Wygrywa go osoba, której wypowiedź będzie najbardziej oryginalna, pomysłowa, kreatywna oraz z poczuciem humoru.
 8. Fotorelacja z każdego wręczenia niespodzianki będzie zamieszczona na www.facebook.com/DwiePolowkiPomaranczy
 9. Wypowiedzi będzie oceniać jury w składzie: Maria Ciunelis, Cynthia Kaszyńska, Cynthia Kuźniak oraz Agata Szczerba.
 10. Biorąc udział w konkursie  wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatorów konkursu: firmę producencką IMPULSIVE ART oraz Teatr Capitol w Warszawie.
 11. Nagrody ufundowała firma producencka IMPULSIVE ART www.impulsiveart.pl
Do góry
PROJEKT I WDROŻENIE WWW | BRAND POSITION |