Miłość i seks wieczorową porą

Miłość i seks wieczorową porą

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O Spektaklu

Jest to kolaż piosenek i tekstów klasyków gatunku satyry oraz młodych, utalentowanych twórców.
Dlaczego chcemy śpiewać i mówić o miłości i seksie? Bo to one od wieków nami rządzą. Miłość daje nam siłę do życia – po prostu, gdy kochamy jesteśmy szczęśliwi. To uczucie bywa różne – są miłości życia, miłostki i … zdrady. Ale zawsze uświadamiamy sobie, że „do tanga trzeba dwojga”. Spróbujmy więc znaleźć w sobie odrobinę szaleństwa i pobawmy się wieczorową porą …

Spektakl ten był prezentowany z ogromnym powodzeniem w Teatrze Nowym w Warszawie oraz gościł na scenach w Polsce i za granicą.

 

Twórcy

Teksty:  m.in. Stefania Grodzieńska, Agnieszka Osiecka, Ewa Zelenay, Joanna Zgorzelska, Zofia Plewko
Muzyka:   m. in. Jerzy Satanowski, Piotr Golla
fot.: Darek Senkowski
Produkcja:   współproducent

Obsada

 • Cynthia Kaszyńska – aktorka  grająca w  teatrach warszawskich: Scena Prezentacje, Polonia, Nowym, Rampie, Teatrze na Woli, Studio, aktorka Teatru Ateneum, znana również z programu dla dzieci „Jedyneczka” w TVP1, aktorka dubbingowa.
 • Jolanta Żółkowska – aktorka scen warszawskich- Teatr Nowy, Teatr Polonia, Teatr na Woli, Scena Prezentacje, znana z ról w serialu „Dom”, „Trędowata” ,  „M jak miłość” oraz  „Plebania”, aktorka dubbingowa.
 • Zbyszek Konopka – aktor warszawskiego Teatru Nowego, członek „Polish Shakespeare Company”.

Akompaniament

 • pianino
  Piotr Golla – pianista, kompozytor, aranżer i akompaniator, opiekun dziecięcego zespołu „Tintilo”.
 • skrzypce
  Małgorzata Machalska – absolwentka AMFC w Warszawie, pedagog w warszawskiej Szkole Muzycznej, współpracuje z teatrami warszawskimi, koncertuje w Polsce i za granicą  /  Mirosław Kuźniak – absolwent AMFC w Warszawie, pedagog w warszawskiej Szkole Muzycznej, współpracuje z teatrami warszawskimi, koncertuje w Polsce i za granicą.
 • kontrabas
  Cyprian Komza – absolwent AMFC w Warszawie, współpracuje z teatrami warszawskimi i Polską Orkiestrą Radiową, koncertuje w Polsce i za granicą. 

 

Premiera październik 2002r.

Napisali o nas

Miłość i sex wieczorową porą - recenzjaMiłość i sex wieczorową porą - recenzja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

Do góry
PROJEKT I WDROŻENIE WWW | BRAND POSITION |