Na zdrowie

O spektaklu

Jest to kolejny program z serii Szalony pociąg, edukacyjno – interaktywny dla dzieci, który w zabawowy sposób zachęca, tym razem, do zdrowego trybu życia.

Szalony pociąg wiezie nas na różne stacje, na których dzieci napotykają sprawy, które trzeba rozwiązać i wskazać jak można uniknąć różnych niebezpieczeństw, które czyhają w życiu na młodego człowieka. Uczymy w sposób lekki i przyjemny, jak trzeba się odżywiać, jak dbać o ciało i umysł, w myśl maksymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

Dzieci same odnajdują odpowiedzi na wiele istotnych pytań, które młody człowiek sobie i innym zadaje w życiu. Zachęcone wskazówkami prowadzących znajdują również odwagę i próbują na scenie, przed publicznością, zaprezentować swoje talenty ruchowe. Tańczą i ćwiczą jak tylko potrafią w rytm pięknej muzyki na żywo, porywających piosenek – dziecięcych hitów. Naprawdę daje to dzieciom dużo radości i zabawy.

producent:  współprodukcja

 Obsada

Cynthia Kaszyńska – aktorka  grająca w  teatrach warszawskich: Scena Prezentacje, Polonia, Nowym, Rampie, Teatrze na Woli, Studio, aktorka Teatru Ateneum, znana również z programu dla dzieci „Jedyneczka” w TVP1, aktorka dubbingowa.

Jolanta Żółkowska – aktorka scen warszawskich- Teatr Nowy, Teatr Polonia, Teatr na Woli, Scena Prezentacje, znana z ról w serialu „Dom”, „Trędowata” ,  „M jak miłość” oraz  „Plebania”, aktorka dubbingowa.

Józef Mika – aktor współpracujący z Teatrem Syrena, Teatrem Rozmaitości, Nowym, Teatrem  Polonia i Scena Prezentacje, reżyser i „Doktorek”  programu „Ziarno” w TVP1, znany też z serialu „Trzy szalone zera”, aktor dubbingowy.

 Akompaniament

Piotr Golla – pianista, kompozytor, aranżer i akompaniator, opiekun dziecięcego zespołu „Tintilo”.

 

Premiera czerwiec 2004 r.

Do góry
PROJEKT I WDROŻENIE WWW | BRAND POSITION |