RATUJEMY SERDUSZKO SZYMONKA

RATUJEMY SERDUSZKO SZYMONKA

RATUJEMY SERDUSZKO SZYMONKA


Serdecznie zapraszamy na przedstawienie charytatywne na rzecz Szymona Czarneckiego.

List rodziców Szymonka:
Szymon urodził się 01.10.2012 w Warszawie. O wadzie serduszka syna dowiedzieliśmy się w 3 dobie po jego urodzeniu. Diagnoza lekarska po badaniach, jakim był poddany Szymon brzmiała tetralogia Fallota z zawężeniem podzastawkowym i zastawkowym tętnicy płucnej. „Państwa dziecko musi zostać poddane poważnej operacji na otwartym sercu” usłyszeliśmy z ust lekarza.

Aby wspomóc nas w zebraniu funduszy na bardzo kosztowną operację w zagranicznej klinice, Szymek został wpisany na listę podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” (numer identyfikacyjny 18640 Czarnecki Szymon). Od tamtej pory z pomocą niezwykłych osób, a właściwie należałoby powiedzieć aniołów, które nas wspierają i nam pomagają walczymy o zdrowie naszego dziecka. Szymon jest pogodnym i bardzo radosnym dzieckiem. Ma starszą siostrę Wiktorię i bardzo kochających go rodziców.

Dzięki ogromnemu wysiłkowi oraz dzięki ludziom dobrej woli, którym przy tej okazji serdecznie dziękujemy, udało się zorganizować spektakl charytatywny na rzecz Szymona. Gorąco i serdecznie chcemy Państwa zaprosić w dniu 2 czerwca o godz. 11:00 do Teatru CAPITOL w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 115 na przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek”. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na ratowanie serduszka naszego synka Szymona.

Dziękujemy Wszystkim tym, którzy zechcą przyjść ze swoimi pociechami i nabyć bilet i w ten sposób wspomóc zbieranie funduszy na leczenie Szymona.

Do góry
PROJEKT I WDROŻENIE WWW | BRAND POSITION |