Szalony pociąg

O spektaklu

Jest to edukacyjno – interaktywny program dla dzieci, który w zabawowy sposób zachęca umysły dzieci do kreatywnego myślenia. Uczy podejmowania decyzji, umiejętności grupowego działania oraz współzawodnictwa fair play. Pokazuje, że chęć niesienia pomocy innym to bardzo przydatna cecha, bo zdarzają się w życiu momenty, kiedy sami tej pomocy potrzebujemy.

Szalony pociąg wiezie nas na różne stacje, na których dzieci napotykają sprawy, które trzeba rozwiązać.

Dzieci zachęcone wskazówkami prowadzących znajdują również w sobie odwagę i próbują na scenie, przed publicznością, zaprezentować swoje talenty aktorskie i piosenkarskie. Całe widowisko z piękną muzyką na żywo, porywającymi piosenkami – dziecięcymi hitami, daje dzieciom dużo radości i zabawy.
Producent:  współprodukcja

Obsada

Cynthia Kaszyńska – aktorka  grająca w  teatrach warszawskich: Scena Prezentacje, Polonia, Nowym, Rampie, Teatrze na Woli, Studio, aktorka Teatru Ateneum, znana również z programu dla dzieci „Jedyneczka” w TVP1, aktorka dubbingowa.

Jolanta Żółkowska – aktorka scen warszawskich- Teatr Nowy, Teatr Polonia, Teatr na Woli, Scena Prezentacje, znana z ról w serialu „Dom”, „Trędowata” ,  „M jak miłość” oraz  „Plebania”, aktorka dubbingowa.

Józef Mika – aktor współpracujący z Teatrem Syrena, Teatrem Rozmaitości, Nowym, Teatrem  Polonia i Scena Prezentacje, reżyser i „Doktorek”  programu „Ziarno” w TVP1, znany też z serialu „Trzy szalone zera”, aktor dubbingowy.

Akompaniament

Piotr Golla – pianista, kompozytor, aranżer i akompaniator, opiekun dziecięcego zespołu „Tintilo”.

 

Premiera czerwiec 2003 r.

Do góry
PROJEKT I WDROŻENIE WWW | BRAND POSITION |